O mnie

Cześć! Mam na imię Angela i lubię fotografować emocje. Miło mi powitać Cię na mojej stronie.

Mieszkam w Toruniu i tutaj stawiałam swoje pierwsze fotograficzne kroki. Przez ponad 8 lat fotografowałam koncerty i inne około-muzyczne wydarzenia na scenach toruńskich klubów, takich jak Od Nowa, Lizard King czy Centrum Kultury Dwór Artusa. Miałam również możliwość zaprezentować kilka wystaw i publikacji związanych z muzyką.

Moja fotografia to połączenie emocji oraz naturalnych i ulotnych chwil, uchwyconych w kadrze. Jeśli szukacie osoby, która ustawi Was w studio i wykona kilka powtarzalnych ujęć – źle trafiliście. Ze mną pójdziecie na spacer do parku lub na ważne dla Was wydarzenie, w efekcie otrzymując pakiet niepozowanych, lifestylowych kadrów. Moje zdjęcia to zapis wyjątkowych chwil i momentów oraz emocji między uczestnikami sesji czy wydarzenia.

Zapraszam Was do zapoznania się z zamieszczonymi na mojej stronie fotografiami oraz do podjęcia współpracy. Zdjęcia wykonuję głównie na terenie Torunia i okolic, ale nie zamykam się tylko na ten region.

Z przyjemnością sfotografuję dla Was wydarzenia, takie jak urodziny, roczek, wieczór panieński czy baby shower. Możemy także wybrać się razem na spacer i wykonać plenerową sesję narzeczeńską, rodzinną lub portretową. Gwarantuję luźną atmosferę i pamiątkę na całe życie.

Doświadczenie reporterskie z koncertów pozwoli mi również wykonać dla Was fotorelację z konferencji, warsztatów lub firmowego eventu.

Chcesz zapoznać się ze szczegółami oferty? Napisz do mnie na podane niżej dane kontaktowe.

Mam nadzieję do zobaczenia!

 

 

 

 

Skontaktuj się ze mną:

 

 

fot. Wojciech Leszczyński

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top